Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » 1 facebook ismerősömnek a...

Tiffany16 kérdése:

1 facebook ismerősömnek a legutóbbi bejegyzése:július 11-én volt, és visszamenőleg megtudom nézni az összes bjegyzéseit az üzenőfalán. Július 12-töl csak új ismerettségeit látom. Szerintetek letiltott július 12-töl?

Figyelt kérdés
meg tudok írni az üzenőfalára,mert látom,hogy kint van neki amit írtam.vagy csak annyi van hogy nemtörtént vele semmi érdekes,és ezért nem látok új bejegyzéseket?
2011. aug. 20. 19:20
 1/2 Argloss ***** válasza:
100%

Nyár van. Én azt tartom valószínűnek, hogy inkább a valóságban éli az életét és facebookra csak ritkán jár. Bármit is csinál az jóval érdekesebb, mint facebookra irkálni... Mert ugye ha valaki buliból ír, hogy szuper, akkor az bizony rém pocsék egy parti...

Miért nem őt kérdezed meg?

2011. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tiltott le. Ajánlom, szakadj ki a gép elől.
2011. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!