Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Illetéktelenek használják a...

Dora. kérdése:

Illetéktelenek használják a gépem. Milyen kémprogramot rakjak fel hogy kiderítsem? Magyar nyelvű ha lehet.

Figyelt kérdés
Egy láthatatlan megfigyelő programot szeretnék telepíteni a gépemre, mert valaki(k) használják amikor nem látom. Olyan kellene, ami mutatja, hogy milyen oldalakat nyitottak meg, vagy ami a képernyőn látható dolgokat mutatja vagy hangot rögzit. Előre köszönöm a segítséget.
2011. aug. 21. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Windows Defender van csak és persze tűzfal.
2011. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használj key logger-t.A free KGB Key Logger megjegyez minden billentyűleütést a gépelés dátumával együtt.


A mentett naplófájl automatikusan titkosítva van és a programból egyszerûen exportálható HTML/XLS formátumba.


Annyi, hogy vigyázz nehogy a vírusírtó akcióba lendüljön.

2011. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit gyanús a kérdés...vagyis nem értem hogy nem tudod ki használja a saját géped.


Amúgy böngészési előzményeket meg tudod nézni, hacsak nem törli ki.


És legegyszerűbb, használj jelszót, akkor senki nem fog belépkedni, húzósabb esetben bios-jelszót, és onnantól le van tudva a dolog.

2011. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a bios / erős windows jelszó sem megoldás, ha hozzáférnek a géphez, hiszen egy csavarhúzó és az adatokhoz is hozzáfér, vagy kikapcsolja a biost és a géphez is.


El kell a gépet zárni biztonságosan pl. fiók, páncélszekrény. Ha ez nem megoldható akkor videós megfigyelő rendszerrel kell védeni

2011. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Egy ismerősöm ajánlott egy programot, PcDetektiv a neve és azért jó mert magyarul van. Kipróbáltam a próba verziót és jó, de fizetős. Nem értek hozzá, lehet hogy meg kellene vennem. a honlap amin van www.nuhani.com

2011. aug. 23. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!