Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom leszedni a...

Melinda- kérdése:

Hogyan tudom leszedni a jelszot a gépről?

Figyelt kérdés
Jelszot raktam rá a báttyám miatt de elment most koleszba és le akarom venni. Hogyan csináljam meg ??
2011. aug. 24. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A BIOS-ban állítottad be, vagy a fiókoknál?
2011. aug. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fiókok nál
2011. aug. 25. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Kimásoltam a súgóból: Jelszó módosítása

A következő eljárással akkor módosíthatja a Windows rendszerbe való bejelentkezéshez használt jelszót, ha a számítógép munkacsoport tagja, és tartománynak nem tagja. A tartomány tagjaként működő számítógépeken a jelszó módosításával kapcsolatos tudnivalókért kattintson a Kapcsolódó témakörök hivatkozásra.

A Vezérlőpulton nyissa meg a Felhasználói fiókok ablakot.

A vagy válasszon egy fiókot, amelyet meg akar változtatni területen kattintson a fiókjára.

Kattintson a Jelszó módosítása gombra.

Az Írja be a jelenlegi jelszavát beviteli mezőbe írja be jelenlegi jelszavát.

Írja be az új jelszót a Gépeljen be egy új jelszót és a Megerősítésképpen írja be ismét az új jelszót mezőbe.

Az új jelszó könnyebb felidézéséhez az Írjon be egy szót vagy kifejezést, amelyet segítő szövegként lehet használni mezőben adhat meg egy szót vagy kifejezést.

Kattintson a Jelszó módosítása gombra. Ha nem írsz be semmit, akkor nincs is jelszó szerintem.

2011. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!