Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van oldal ahonnét virusokat...

Van oldal ahonnét virusokat lehetne letölteni? Mostaniakat legyen spyware, trojan, stb.

Figyelt kérdés
Nem fogom megnyitni egyszerűen csak pár anti virus programot tesztelnék,kiváncsi vagyok melyik a legjobb :) Köszi előre is!
2011. aug. 26. 13:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
am ha valami jo virusirtót kihagytam szerintetek ami jó,csak erőforrás zabáló kérem irjátok az is :)
2011. aug. 27. 15:09
 12/18 A kérdező kommentje:
emailek hatására felvéve a bitdefender (ami ramzabáló szerintem) és a microsoft..ugy döntöttem feladatkezelőbe meg lesz nézve egy egy virusirtó memoriahasználata,igy 2 fajta dobogot csinálunk (:
2011. aug. 27. 15:15
 13/18 anonim ***** válasza:
Comodo internet security premium.
2011. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Olyan vírust írok neked, hogy egyik vírusírtó sem veszi észre! Pedig csak 12 éves vagyok!
2011. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Kockaking.
2011. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Jah..ha valaki tud oldalt dobjon mert hamarosan lezárom kész a torrent,most dobom be őket,véglegesitett infot fél órán belül közlök (hány fájl lesz virus mappába) és a lista:

-norton

-eset

-k7

-sophos

-avira

-panda cloud

-microsoft

-clamwin

-avgű

-f-secure

-avast

-kaspersky

-panda

-bitdefender

-trend micro

-rising

-checkpoint

-outpost

2011. aug. 29. 10:59
 17/18 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy csinálj egy virtuális gépet (pl.: VirtualBox segítségével), rakd fel arra az op. rendszeredet, és nyugodtan teszteld, így a Te géped nem fertőződik.
2011. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
a virusokat mappába rakom,nem inditom el őket,ergo nem fognak aktivizálódni :) meg a memoriaigényt jonbb innét nézni mint virtual boxból (ami amugy is szedi gépigényt)
2011. aug. 29. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!