Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha a rejtett fájlokat átteszem...

Ha a rejtett fájlokat átteszem másik rendszerre, ott is rejtett lesz?

Figyelt kérdés
Frissítette magát a Win7, minden fájlom ikonja eltűnt, de a végén kiderült, csak rejtettek lettek a fájlok. Engedélyeztem azt, hogy lássam őket, de ha feltöltöm netre, újra teszem a rendszert, és letöltöm onnan, ahova feltettem őket, akkor már az új rendszeren is rejtett fájlok lesznek?
2011. aug. 30. 15:13
 1/4 Jenci ***** válasza:
Egy fájl csak akkor lesz rejtett,ha azzá teszed.Ha letöltöd,attól még nem lesz az.
2011. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A frissítés tette azzá, én nem nyúltam hozzá, de köszönöm a válaszodat, szóval akkor format C után nem lesz az, most megnyugodtam :D
2011. aug. 30. 15:32
 3/4 Jenci ***** válasza:
Nem-nem.Ha újra teszed a win7-et,akkor alapból rejtett lesz a biztonság érdekében.Ha feloldod a rejtettséget,akkor nem lesz az.Ha kimásolod és visszamásolod,akkor sem lesz az.Ezek egyébként csak a rendszer fájlok.Total Commanderben van még ilyen,hogy az újratelepítésekor alapból nem mutatja a rejtett fájlokat,csak ha te megengeded neki.
2011. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óh, értem! köszönöm :)
2011. aug. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!