Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » MS. Security Essentials hamis...

MS. Security Essentials hamis Windows7-en hogy frissít?

Figyelt kérdés

Windows7 32bit van a gépemen [DAZ Loader v.2.0.6]-tal aktiváltam. Sajátgép tulajdonságai azt mutatja hogy "eredeti MS szoftver".

Ha felteszem MS. Sec. Essentials-t frissít majd rendesen?

És kíváncsi lennék, hogy milyen gyakran frissít.

Köszönöm a segítséget!


2011. szept. 5. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a Windows úgy gondolja, hogy ő eredeti, akkor fog működni a frissítés.
2011. szept. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az MSE telepítéskor ellenőrzi a Windows eredetiségét, lehet hogy már ott lebukik a Windowsod, és fel sem települ.

De ha sikerül átverni és felmegy, akkor fog rendesen frissíteni. Általában napi 1szer szokott frissíteni, de elég is az.

2011. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez tuti biztos ?
2011. szept. 7. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj, a DAZ Loader úgy kijátssza a Windows aktivációs technológiáját, mint annak a rendje, bátran mehet fel rá a Security Essentials. Ha viszont engem kérdezel, én tuti lebeszélnélek róla, hogy feltelepítsd, inkább az AVG 2011 -et mondanám, vírusirtó megoldásnak.
2011. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Windows 7 Loader 32&64bit (crack) 2Lions-Team program van cracknek és műxik a vírusírtó frissíti meg minden
2011. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma 8.-a van és csak 6.-án frissítette magát utoljára... ez normális?
2011. szept. 8. 06:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Aznem gond előfordul hogynem naponta frissít Mellesleg ha rájönne hogy illegális windows akkor írná üzenetben.
2011. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!