Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Kamu facebook profil

Figyelt kérdés
Egy csávó (csak a nevét ismerem) csinált facebookon egy ugyanolyan profilt mint az enyém és elég durva üzeneteket küldd a nevembe. már nagyon elegem van belőle. Kérlek adjatok tanácsokat !
2011. szept. 6. 22:45
 1/10 anonim válasza:
100%
menj az adatlapjára és bal oldalt van olyan gomb, hogy "jelentem", azzal tudod bejelenteni a hamis profilokat. szólj pár ismerősödnek hogy ők is jelentsék! egy ismerősömmel már történt ilyent, ő is ezt tette és nem sokra rá törölték a hamis profilt.
2011. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az a gond hogy csak az latja ot, akire rairt/ bejelölt :S de akkor szetnezek kire irhatott ra es megkerem oket. esetleg még valami tipp? :/
2011. szept. 6. 22:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg változtass a saját profilodon.
2011. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
látom nem érted amit az első mond... a jelentés funkciót mindenkinél látod bal szélen a profilkép alatti részen,ismerősök alatt.a saját ismerőseidet kérd meg h menjenek ők is az adatlapra és jelentsék.rakd ki üzifaladra linkkel együtt.ennyit tudsz tenni.
2011. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a képet már megváltoztattam és értem amit az első mondd de ahogy mondtam, csak az latja a profilját akit bejelölt, a kereső se dobja ki..
2011. szept. 6. 23:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adja ki a kereső akkor te, hogy a fenébe találtad meg????
2011. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
meg ha nem tudod kire irt rá (azt írtad szétnézel kire írhatott rá) és mit,akkor honnan tudod,hogy durva üzeneteket írt bárkinek is?
2011. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ismerősök jelezték...
2011. szept. 6. 23:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg azokat az ismerőseidet, akik neked jelezték a dolgot, hogy jelentsék ezt a hamis profilt.
2011. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vagy esetleg az ismerőseidet értesítsd a kamu profilról.
2011. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!