Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan döntsek a számítógépem...

Hogyan döntsek a számítógépem védelmével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most avast 6 free van comodo tűzfal jó régi verziójával. Hogy mért nem frissítem azt hagyjuk. Észrevettem régebben is hogy a vipre nagyon jó, minden káros oldalt blokkol, amit véletlen kihagy azt blokkolja a fájlvédelem. Én itt egy dologgal nem vagyok kibékülve, az önvédelmével. A vipre folyamatait feladatkezelővel is le lehet állítani. Az avastnál ilyen nincs. Szerintetek ez azt jelenti hogy vírus is simán le tudná állítani? Légyszi ne ajánlatok mást, arra vagyok kíváncsi hogy szerintetek mi lenne a helyes döntés?
2011. szept. 24. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
én azért ajánlanám az ingyenes avirát, amivel ilyen gond nincs, és nem kell warez verziók frissítéseit sem letiltanod, nem mellesleg az egyik legjobb kereső algoritmussal rendelkezik.
2011. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elolvastad? NE AJÁNLATOK MÁST!!!!!!! Egyébként meg senki sem beszélt itt semilyen warez feltörésekről, meg semmilyen frissítés letiltásáról sem. Hogy hogyan oldanám meg a vipre állandó védelmét az lényegtelen. Arra vagyok kíváncsi hogy mit döntsek!!!!!!
2011. szept. 24. 11:56
 3/9 anonim ***** válasza:
A VIPRE-t valóban le lehet állítani, de volt egy teszt régebben, hogy tesztelték, amikor a vírus megpróbálja kiiktatni a VIPRE folyamatait azt a VIPRE azonnal karanténba helyezi és a folyamatok rendben futnak tovább.
2011. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Helyes döntés...frissítsd a vírusírtóidat.
2011. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi az hogy vírusírtóimat? Egy vírusírtóm van az avast 6, azt meg mindennnap frissíti magát.
2011. szept. 25. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Az avast!-nál minden jobb, így egyértelműen a Vipre is.
2011. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha felhasznalokent es nem rendszergazdakent meg tudod tenni akkor igen a virus is meg tudja.
2011. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én a folyamatleállítást rendszergazdaként tettem meg. Ja és amit te felhasználó fióknak hívsz, az a korlátozott fiók.
2011. okt. 2. 13:19
 9/9 anonim ***** válasza:
a vipre az egy szar
2011. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!