Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eset nod 32 eltávolítása?

Eset nod 32 eltávolítása?

Figyelt kérdés

Lejárt a 30napos próbaverzióm, szeretném letorolni, és újra letolteni, de nem sikerül. A programok telepítése és torlése menüben még csak az ikonja sincs ott, ha uninsallálni szeretném, azt írja ki, hogy -ez a művelet csak azokon a termékeken hajtható végre, amelyek jeleleg telepítve vannak-

Teljesen tanácstalan vagyok. Ha letoltom az új próbaverziót, a telepítés vége előtt megszakad, és kiírja, hogy már telepítve van egy program..Tud valaki segíteni?


2011. szept. 28. 14:11
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Takaríts utána pl. Ccleaner -el.
2011. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem ebben segíteni? a magyar nyelvű programot letoltottem, hogyan tovább?
2011. szept. 28. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Csökkentett módban lépj be a Windows-ba, és használd az ESET Uninstallert:

[link]


Egyébként egy letörlés-újratelepítéssel általában nem lehet kijátszani a licence-t, hiába törlöd és rakod újra, nem lesz megint 30 napos verziód.

Használd újságos kódokkal, vagy tegyél fel valami ingyeneset.

2011. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!