Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az elég, ha csak a Zemana...

Az elég, ha csak a Zemana AntiLogger programot használom a Nod32 helyett?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
soha nem hallottam még erről a termékről :O
2011. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy torrent oldalról töltöttem le és nagyon sok jót írnak róla!
2011. okt. 1. 10:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha torrent oldalról töltötted le akkor az már nem jó! Tört védelmi szoftvereket használni a legnagyobb hülyeség...

Egyébként amúgy sem elég, mert a Zemana csak egy viselkedés elemző, kiegészítő védelemnek jó, de csak magában én nem használnám.

2011. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
A helyedben készenlétben tartanám a winfos telepítőjét (remélve, hogy a formázás majd leviszi azt a rahedli vírust, amit beszedhetsz), ha már akkora barom vagy, hogy torrentről szedsz le védelmi szoftvert... gratulálok...
2011. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg ember tölt le programokat torrent oldalakról, miért nevezel baromnak, te tróger......
2011. okt. 1. 15:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Annak a rengeteg embernek a 80%-a rá is baszik, de te tudod...
2011. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam még életemben erről az izéről. Másrészről...én sem ajánlom a torrentes letöltést, mert azokat a telepítőket szinte mindig megpiszkálják, még ha nem is észrevehető a változtatás. Ha NOD-os vagy akkor inkább használd azt és innen töltsd le:

[link]

2011. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek!
2011. okt. 1. 18:26
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

Fent van a Chip letöltő oldalán, vagyis ott biztosan nem hamis szoftver. Viszont DEMO, vagyis 30 napig ingyenes, aztán meg kell venni.

Ha viszont máshonnan töltötted le, akkor lehet fertőzött is. Tedd vissza a NOD Antivírust és ha lejár a 30 nap, akkor újságkóddal használd tovább.

2011. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Üdv a Zemana egy jó program én is használom sajnos csak kiegészítésként szabad használni vírus irtót nem helyettesíti amúgy én is nod os vagyok.Zemana Fő funkciója jelez ha valami logolni akar billentyűleütés,vágólap naplózás,Képernyő naplózás,webkamera figyelés,És ha jelez eldöntheted megbízol e a programban.Ha valami gyanús felküldöd vírustotalra ez egy weboldal ha gondolod felraksz mellé még egy security task managert ezen látod a futó folyamatokat a rejtetteket is beleértve.Aki meg annyira aggódik felrak egy sandboxiet ebben ha futtatod a telepítőket lehet látni mi hova települ egy elszigetelt környezetben a rendszertől.Ha meg félsz hogy valamit feltelepítesz és galiba lesz vele akkor erre van egy total uninstall nevű progi ezzel monitorozod a programot telepítésnél és futtatásnál külön és nyom nélkül leszedi amit a telepítő hátrahagyna és hejreállítja a telepítés előtti állapotot.Speciel a legtöbb torrent vagy warez progi eredeti csak éppen a teljes változatot kapod nem feltétlen van belepiszkálva.Én használok hozzá egy runasdate progit 2 éves a licenc hackeli az időt így meg örökös sose jár le torrenten fent is van én töltöttem fel

ennyi a hack a telepítő meg a zemanától van.

2012. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!