Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Létezik e ilyen program külső...

Létezik e ilyen program külső merevlemezhez?

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek (,ha egyáltalán létezik ilyen), amit külső merevlemezre telepítve naplózza, hogy milyen gépekre lett rácsatlakoztatva (pl: számítógép név alapján) és esetleg valami kimutatást is készít róla, hogy milyen fájl lett mozgatva, módosítva stb.
2011. okt. 1. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos meg lehet valahogy csinálni. Nem hiszem hogy van ilyen szóval magadnak kell írnod egy ilyen programot.
2011. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor marad a hagyományos titkosítás. Pedig valaki tudom, hogy használta a merevlemezem, csak nem tudom ki volt az. Jó lett volna kideríteni, de akkor mindegy.
2011. okt. 1. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Azon a gépen amelyiken most is vagy? Akkor miért nem kapcsolod be a naplózást? Ott van a Vezérlőpult\Felügyeleti eszközök-ben.
2011. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ezen a gépen, hanem bármelyik gépre gondoltam. Amire ha rá van csatlakoztatva, akkor automatikusan elindulna és a háttérben naplózná, hogy mi történik a fájlrendszerben.
2011. okt. 1. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:

max ha auto run-ban irsz egy progit ami felismeri hova lett mountolva es naplozza. De ezt futtatnia kell annak aki hasznlaja:)


Amugy meg truecrypt:D

2011. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a Truecryptet ismerem és használom is. Csak kíváncsi voltam, hogy így meg lehet e oldani, de úgy látszik csak elég bonyolultan. De mindegy, azért köszi a segítséget :)
2011. okt. 1. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
tegyél rá egy RAT-et!
2011. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!