Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Utóbbi pár napban a gépem...

Utóbbi pár napban a gépem automatikusan egy "TC/IP- ping parancs" nevű alkalmazást, és 80-90%-os CPU használatot idéz elő üresjáratban. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ha a folyamatoknál letiltom,2-3 percen belül megint elindul. NOD32 deep scan sem talált problémát. System32/PING. Exe az alkalmazás, de törölni nem tudom mert "engedély szükséges". Valaki valami tipp?
2011. okt. 11. 16:48
 1/8 anonim válasza:
Szerintem valami vírus, üsd be a nevét google-ba, hátha kidob valamit. Ha semmi sem segít, újratelepítés...
2011. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mobilnetek esetében ezen keresztül közvetlenül kapcsolódik a netre a számítógép. Svchoston keresztül erre támadnak a trójaiak, férgek stb. Alighanem trójai lesz.
2011. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! Ott cseszted el, hogy NOD32-t használsz! Ha mindeképpen ragaszkodsz az ESET termékeihez akkor használj ESET Smart Security-t!! Abból sem Crackelt, tört torrentről összeszedett szir-szart!!!! (Ez fontos!!) Töröld le a NOD32-t és tedd fel a Kaspersky Internet Security-t!! NE TÖRTET!!! Ha nem akarod megvenni akkor használj Trial Resettert! (Ezt a víruskergetőt a világ 10 legjobb hackere rakta össze Oroszországban...)
2011. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eset Smart Security asszem nem fogok többet használni :(

feltettem a Kaspersky Internet Securityt és talált máris 2 vírust 1 trójait és 1 backdoort... ennyit ér az ESET tűzfala, pedig nagyon dícsérték... Kaspyhez sajna nincs újságkód ugyh marad a Trial Resetter...

valahogy furcsán belassult a gép aztán Kaspy letöltés internet kihúz ESET uninstall Kaspy telepítés internet vissza Kaspy frisstés internet kihúz és teljes vírusirtás... "elvileg" most tiszta a gépem!!::

2011. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valódi licenszkódos ESET Smart Security4 volt 2009 óta a gépemen, nemrég váltottam 5-re. Jól konfigurálva megvédi a gépet, de ha ezen akartok spórolni, az megbosszulja magát. Sőt, a hamis szervereket rendszeresen letiltja a gyártó.
2011. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

23:13-as vagyok!

Képzeld nem törtet használtam és rendesen beállítottam mivel értek hozzá... De az ESET akkor is egy sz@r... Kaspersky, de még az ingyenes avast! Free Antivirus is jobb nála...

2011. okt. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma este, úgy 8 óra körül próbálkozott nálam is ez a dög (mobilnetem van, stickkel használom). De azonnal feldobta a Vörös riasztási ablakot az ESET Smart Security5, azzal, hogy nem engedte át a tűzfalon. Felhő alapú védelem az új kártevőkre is azonnal ugrik.
2011. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!