Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast Antivírus kérdés?

Avast Antivírus kérdés?

Figyelt kérdés

Most telepítettem fel. Valamit írt a regisztrációról, szóval rákattoltam, de az ingyenes változat kellett.

Az aktuális állapothoz azt írja: MÉG NEM REGISZTRÁLT

Alatta pedig egy dátum órával, hogy most regisztráltam, és a 30 nappal későbbi időpont, amikor ez lejár.

Akkor most ez azt jelenti, hogy a próbaverziót aktiváltam, és mivel ingyenes ugye fizetési kötelességem nincs, és már nem kell csinálnom semmit vele, védeni fogja a gépet? Ha frissíteni akarom a feltelepítettet, akkor a program frissítésére, vagy az afölötti modul vagy vírusdefiníciók frissítésére menjek rá? Úgy fog frissíteni, mint pl. az ESET? Vagy hogy csináljam? Tehát ilyesmi kérdéseim vannak. Nem értek hozzá, ezért kérdezem. Válaszokat előre is köszönöm.


2011. okt. 16. 19:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Mivel ingyenes kell, ezt választottam az ESET után, ami megújult, és macerás, mert e-mailt kell küldözgetni + minden. De jó ez a program, nem tehet kárt vagy ilyesmi?
2011. okt. 16. 20:04
 2/6 anonim ***** válasza:
A válasz a kérdésre: AVG 2011 Free. Az Avast is ugyanúgy mocskolódik az e-mailekkel stb., mint az ESET. Az AVG nem, és ezerszer jobb.
2011. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Regisztrálni kell az ingyeneset is, akkor 1 évig jó lesz.

Bal oldalt a fülek között lesz valahol a regisztráció, nem tudom már pontosan hol, de megtalálod, könnyű. Megadod azt a pár dolgot amit kérdez, és regisztrálod, utána 1 évig megy, 1 perc az egész dolog.

2011. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az AVG letiltja az egyik számítógépes játékom bizonyos részeit, ezért nem használom. Nem tudom mitől lehet, de ha AVG van telepítve, a játéknál azokat a részeket egyszerűen kidobja, nem jeleníti meg, stb.


Regisztrálni muszáj? Azért félek tőle, hogy fizetős vagy valami, az ESET-ről is azért mondtam le, mert már e-mail címet, megyét kérnek az aktiváláshoz.


Van még egy angol nyelvű Avira is free változatban, avval jobban járnék? (nem kell regizni, stb. ?)

2011. okt. 17. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Regisztráld nyugodtan az ingyenest, semmit nem kell fizetni érte, csak simán kitöltöd, rányomsz hogy regisztálás és kész, 1 évig jó.

Ha letelik az egy év megint regisztrálod, és megint jó 1 évig.

Ennyi az egész, 1 perc.

2011. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2011. okt. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!