Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Megcsal? Hogyan törhetem fel?

Megcsal? Hogyan törhetem fel?

Figyelt kérdés
Facebookos jelszót kéne. Van valami olyan program vagy valami? Azt hiszem megcsal, mert mindent titkol és be is van neki jelölve egy csaj, akivel a lányom látta hogy beszélgetnek, meg sziveket küldözgetnek egymásnak. Köszönöm előre is.
2011. okt. 17. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
sehogy...
2011. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamu. Barátnő nem a tulajdonod, akit be kell zárni és ellenőrizni kell, régen rossz, ha nem bízol benne.
2011. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha olyan szintre jutottál hogy ennyire nembízol benne akkor azt javaslom szakíts... mégiscsak stílusosabb mint egész hátralevő kapcsolatotokban az SMS-eit és facebook-ját kontrollálni.
2011. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megint egy lúzer, aki okkal, ok nélkül gyanakszik, aztán elborul a mogyorónyi agya, üti-veri, esetleg agyonveri a barátnőjét, mert mi az, hogy más használja az ő tulajdonát? Lányok, menekülés az ilyenektől!
2011. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fiúk! Szerintem egy csaj a kérdező...
2011. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele inkább.
2011. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!