Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Másoknak is blokkolja a...

Másoknak is blokkolja a vírusirtó szoftverbázist mert nekem igen vipre van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 20:25
 1/9 Argloss ***** válasza:
Eset Smart Security 4 nem blokkolja. Ma 18:08-kor volt utoljára frissítve az adatbázisa...
2011. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eset Smart Security5 23 50-kor frissitett.

De ez persze Felhő alapú, ha bármit észlel, azonnal frissit.

Egyébként nagyon komoly bajok vannak a világhálón, új kártevő támadja a Bing és a Yahoo keresőket. Ha blokkol a tűzfal, lelassul a net, ez okozza (két napja ez a helyzet).

[link]

2011. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 karesz54 ***** válasza:
NEM
2011. okt. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már a kezdő oldal meg van tisztit va csak linkek nincsenek azokat még mindig blokkolja
2011. okt. 19. 17:07
 5/9 A kérdező kommentje:
már nekem se blokkolja már mindent meg tisztítottak úgy látszik egy olyan vírus volt amit csak a vipre vet észre
2011. okt. 21. 15:08
 6/9 anonim ***** válasza:

vagy csak más vírusirtó egyszerűen képes blokkolni az adott kódot anélkül, hogy az egész oldalt elérhetetlenné tenné.


régen azért tartottam a norton-t jónak és a nod-ot rossznak, mert előbbi riadóztatott a jeefo vírus miatt és törölte a fertőzött fájlt. később jöttem csak rá, hogy a nod azért nem szólt, mert automatikusan meg tudta tisztítani a fájlt.

2011. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez is lehet
2011. okt. 24. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:
ESET-NOD konfigurálható, vagyis úgy is beállítható, hogy ne is jelezze, csak tisztitsa meg a fájlt és zárja karanténba a fertőzést. Nem ismerem a Vipret, de érdemes lenne megnézni, beállitható-e így?
2011. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem lehet úgy beállítani de nem baj mert így tuti nem lehet vírusom
2011. okt. 25. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!