Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a facebookomat?

Feltörték a facebookomat?

Figyelt kérdés

A new unknown device logged into your Facebook account (2011. október 20., 1:09) from Budapest, BU, HU (IP=84.0.33.19). (Note: This location is based on information from your ISP or wireless provider.)


ma vettem észre vagy 20 ilyen üzenetet, és nem csak bp-ről hanem más városokból is jelez bejelentkezéseket :S (+ az én városomból is, ami valószínűleg ugye én voltam) Ez az jelenti h feltörték a facemet? Vagy másnál is jelez ilyet? Nagyon sok van belőle.


2011. okt. 21. 18:43
 1/6 Argloss ***** válasza:

A város kiírása nem feltétlenül szokott pontos lenni. Eszerint én most Budapesten vagyok, de lazán téved vagy 100km-t.

84.0.33.19 rákeresve Magyar Telekomos net Szegeden...

2011. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj, köszi szépen :) akkor megnyugodtam, szegeden vagyok :) azt megkérdezhetem h hol kerestél rá?
2011. okt. 21. 21:29
 3/6 A kérdező kommentje:
viszont az még mindig nem stimmel, hogy egy napra vagy 20 bejelentkezést jelez, amikor max 2x lépek be
2011. okt. 21. 21:29
 4/6 Argloss ***** válasza:

Itt néztem meg: [link]


Ha aggódsz miatta, akkor változtass jelszót. Kaptam én már értesítést több hónapos levelek megérkezéséről is, szóval nem tökéletes a facebook. Ha mondjuk telefonról jelentkezel be és hibás facebook kliens van rajta, akkor meg állandóan online-nak jelez a rendszer.


(Ugyan nem facebook, hanem youtube, de attól meg most kaptam meg a regisztráció megerősítő levelemet. Vagy két éve próbáltam regisztrálni azzal a címmel... :D)

2011. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyos vagy :) már változtattam jelszót a biztonság kedvéért :D
2011. okt. 21. 21:50
 6/6 anonim válasza:
Én is kaptam tegnap ilyen jellegű üzeneteket, bekapcsolatm azt a funkciót, hogy jelezzen, hogy ha más gépről jelentkeznek be a faceookomba és az itthoni gépemet és a szolgáltatóm ip címét két egymás utáni bejelentkezéskor két városba is jelezte, szóval tévedni tévedhet a rednszer. Viszont én egy olyan üzit is kaptam ma délelőtt amiben írtak egy másik ip címet egy,települést(megjegyzem az ország másik végén) sőt még az is megadták, hogy milyen op rendszerről és böngészőről léptek be, megnéztem ezen a honlapon amit az előttem kommentelő belinkelt, csak nem tudni,hogy mennyire pontos az a program mert az én ip cimemnél valóban rá lehetett keresni egy címre , de csak a szolgáltatóm ip címére
2011. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!