Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudok teljes adminisztrát...

Hogy tudok teljes adminisztrátori, rendszergazdai jogokat csinálni win7 alatt a profilomnak?

Figyelt kérdés
Mikor megcsináltam a profil, nem választottam ki.Utólag lehet ilyet beállítani?Én nem találtam, ahhoz meg nagyon nincs kedvem, hogy mindent egyesével átmásoljak egy másik profilba...
2011. okt. 29. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha most korlátozottak a jogosultságaid, akkor nem tudod bővíteni. Jól is néznénk ki, ha minden egyszerű felhasználó "rendszergazdásíthatná" magát. Lépj be rendszergazda jogosultságú felhasználóként, és úgy próbáld módosítani a fiókot.
2011. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ha ott bemegyek a felhasználói fiókok menüpontba, ott kiválasztom a másik fiók kezelésénél a szóban forgó profilt és a fióktípus módosításánál az általánosról a rendszergazdai jogokra állítom, kifehéredik és inaktívvá válik az elfogadó(fióktípus módosítás) gomb... :S
2011. okt. 29. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!