Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Email-es postafiókot fel...

Email-es postafiókot fel tudnak törni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj meg,még a NASA-t is fel tudják törni a tophackerek.De nem egyszerű feladat,nem képes rá bárki.
2009. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármit föl lehet törni!

Praktikus időnként megváltoztatni a jelszavad és körültekintően kiválasztani: Legyen(ek) benne kis- és nagybetű(k) valamint szám(ok) is, inkább hosszú legyen, mint rövid, NE legyen egyértelmű dolog (a szerelmed neve, a kutyád neve, nevezetes dátum és hasonlók). Soha ne tárold a gépen egy fájlban vagy a fiókodban cetlin, stb. Minden helyen, ahol jelszó kell, MÁST-MÁST használj! Ha az átlagnál erősebben törekszel a biztonságra, használj véletlenszerű karaktereket. Erre én betűkockát használtam anno. :) Soha ne írd ki a valódi, tartós e-mail-címed a hozzászólásodba, ha szükséges megadnod mégis, csinálj egyet arra az időre. Most hirtelen ennyi jutott eszembe.


És még ennyi körültekintés sem jelent garanciát a teljes biztonságra, de legalább elmondhatod, hogy te mindent megtettél.

2009. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használhatsz még írásjeleket is a címben. Én nem ismerek olyat, akinek feltörték a fiókját, de tény, hogy megesik időnként. Jobb az óvatosság.
2009. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!