Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha elfelejtettem a számítógépe...

Ha elfelejtettem a számítógépen a rendszergazda jelszavát mit tudok tenni hogy mégis be tudjak jutni? (Pontozlak)

Figyelt kérdés
Windows xp op. rendszer van.És elfelejtettem a jelszót de nincs másik felhasználó a gépen.Mit tudnék csinálni?Válaszokat előre is köszönöm!

2011. nov. 1. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
2011. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
78%

Beboot -olsz Hiren's BootCD -ről --> Password Tools --> Offline NT Password Changer

*****


De jó még a Ophcrack Live CD is, azzal nem csak kiütni tudod, hanem megfejteni is.

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

naszóval mivel apámék folyton lekódolták a gépemet az ilyeneknek segítve leírom a műveletet


elindítod a gépet és elkezded nyomogatni beindulástól az f7 vagy az f8 at az a lényeg hogy el tudd indítani csökkentett mode ba.


Ha ez is megvan ott belépsz(kód nélkül) rendszergazdaként utána vezérlőpult ,felhasználói fiókok ,rendszergazda és jelszó módosítása, majd jelszó eltávolítása majd vwvoálá már nem is kell jelszó ha ujraindítod a géped

2011. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

előző vagyok


jah igen és ehez nem kell semmien szar program


ha valakinek máshogy kódolták le akkor nyugodtan irjon privit szivesen segitek :D


keresztesmark@freemail.hu

2011. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, még annyit szeretnék kérdezni hogy Hiren's' BootCD 15.0-at hogy kell használni?előre is köszi
2011. nov. 1. 11:39
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
100%

11:35

Ha a rendszergazda az egyetlen fiók, vagy ha telepítéskor meg lett adva a rendszergazda jelszava is, akkor semmit sem érsz a csökkentett móddal.


A kérdezőnek:

http://www.youtube.com/results?search_query=Offline+NT+Passw..

http://www.youtube.com/results?search_query=Ophcrack&aq=f

2011. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!