Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nemrég csak kíváncsiságból...

Nemrég csak kíváncsiságból beírtam a nevem a Google-ba és kiadott egy bizonyos msnchatelo nevű oldalt ahol kint vannak az msn-es adtaim, kiírásaim, ismerőseim és képem is. Ezt hogyan lehetne blokkolni?

Figyelt kérdés
Próbáltam a messengeremben a beállításokban letiltani, de nem változott.
2011. nov. 1. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
írsz a "msnchatelo" nevű oldal üzemeltetőinek, hogy töröljék a személyes adataidat, a regisztrációddal együtt, de a Google-n, sajnos még így is kb. 1 évig elérhető lesz a "tárolt változatra klikkelve!
2011. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lépj be a hotmailes fiókodba és az adatvédelmi beállításokban minden adatot állíts át magánjellegűvé, tehát hogy csak te lásd őket. Ezzel elvileg megszűnne.
2011. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A levelet megpróbálom, de nem szeretném a regisztrációmat letörölni. Olyan megoldás kéne amivel megmarad az msn-em is. :/ A második válaszolónak :próbáltam már letiltani a beállításokban mint írtam, csak biztos nem volt egyértelmű. Azért köszönöm!:)
2011. nov. 4. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!