Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan torolhetnem ezt a...

Hogyan torolhetnem ezt a vírust ujrainstalalas nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, mintha valami facebookos vírus lenne. Akarmiluen weboldalt vagy csak googlet próbálok megnyitni, a facebookon kívül ezt írja ki :: security check.Your computer has been selected for a random human verification test.to ensure site security pls complete one of the tests below tó continue using service.thankyou.sorry there are nő surveys available for your country. Próbáltam lakhelyét változtatni, de seemmi. Fb működik rendesen. Segiiitseg
2011. nov. 5. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.. De itt csak a megelozesrol van szó, én viszont már megkaptam..
2011. nov. 5. 18:10
 3/7 papy18 válasza:
Tuttomal a facebookos virus rossz vagyis tobb havernek a gepebe kerult.En azt mondom neked ha mar megkaptad akkor formatald az egesz hard-ot es rakjal uj windowst instalalj fel mindent utana meg rakj magadnak egy virusirto programot is. ;)
2011. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy teljed ujrainstall lesz a vége.. Amúgy ezt dobja ki minden weboldalnal : [link]
2011. nov. 6. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg lefuttattni ezt az Online Scannert.

[link]

2011. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lefutattam az online scannert.. talált virusokat, férgeket, trojait is párat.. de ezt a virusom vlhogy nem. Tegnap ugydontottem ujrainstalálo, szoval már probléma megoldva :)

Azért köszönöm a segitséget.

2011. nov. 10. 13:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!