Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem működik a helyes...

Miért nem működik a helyes BIOS jelszó?

Figyelt kérdés
Ma beállítottam a BIOS-ban egy supervisor password-öt, teljesen biztos vagyok benne, hogy jól ütüttem be a jelszót, mégis, amikor be akarok lépni a BIOS-ba és beírom a jó jelszót nem fogadja el. A gépem bottol, mert hál' isten power on jelszót nem állítottam be. MI lehet az oka. hogy a gép nem fogadja el a jó jelszót?
2011. nov. 8. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ékezetet használtál volt a jelszóba z vagy y-on?
2011. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ez a jelszó: 717k0516

szóval nem

2011. nov. 8. 21:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és tudom, hogy ha kiveszem az elemet, akkor elfelejti a jelszót, de ez sajna egy laptop és nem szeretném szétbarmolni.:(
2011. nov. 8. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:

üdv 0 helyett ö t írjál

:)

2011. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz, de ezen már túl vagyok, de nem működik...:S
2011. nov. 8. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:

vedd ki a bios elemet és az elemtartó két kis érintketöjét

rakjad zárlatra 1 percig


akku ne legyen a laptopba

2011. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, attól tartok nem lesz más megoldás, mint rövidre zárni az elemet...de fogalmam sincs hol van laptopban, ilyet eddig még csak asztali gépnél csináltam, ezért lett volna jó rájönni, hogy miben különbözik a billentyűzetkiosztás
2011. nov. 8. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!