Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez milyen vírus, és hogy...

Ez milyen vírus, és hogy lehet kiírtani?

Figyelt kérdés
Többféle vírusölővel próbáltam, eredménytelenül. Szóval minden bekapcsolásnál felugrik egy ablak, mintha vírusírtó lenne. Kilépni nem lehet. Tuti nem vírusírtó, mert arra buzdít, hogy fizessek, valamint kék ablakban van, holott a laptopomon egészen más stílusú piros skin van. Rájöttem, hogy ezt a feladatkezelőben le lehet állítani, az a neve, hogy ava.exe. De még így is előjön néha, szintén mint egy vírusírtó, valamint megnyit valamit, ami kísértetiesen hasonlít a Sajátgépre. Ha magyarul lenne, be is szopnám, amilyen naiv vagyok... Mikor megkaptam, még dumált is valamit! Nem vettem észre, hogy kárt okozott volna eddig. Ugye nem is fog? Ismeri valaki? Hogy írtsam le?
2009. máj. 9. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Erről sokmindent hallottam. Egyesek azt mondják csinálj egy registry scant, mások meg azt, hogy csinálj spyware/adware scant, s mivel én személyesen még nem találkoztam vele, ajánlom töltsd le az Advanced System Care legújabb változatát (az ingyenest), mert az mindkettőt tudja. www.iobit.com Van magyar változata is, installálásnál állítod be. Sok szerencsét, írj vissza ha sikerült.
2009. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Elég sok hibát talált, remélem a kis mocskot is eltűntette. Majd meglátjuk...
2009. máj. 9. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
SUPERantispyware professionalnak van 15napos trialja azzal lepucolja, jó lesz. :D
2009. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Kaspersky, CounterSpy letölt telepit, frissít és teljes rendszerellenőrzés. Akkor tuti megszabadulsz ettől a szartól.

2009. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!