Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet ez a vírus? Ami...

Mi lehet ez a vírus? Ami felett elhalad a kurzorom, abból több tíz példányt megnyit. Az ablakokat (pl T. Commander, vagy a bezárás ablak) tetszése szerint nyitogatja-csukogatja. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Mindeközben AVG és Avira programunk is futott a gépen, és nem jeleztek semmit. Próbáltuk újratelepíteni a Windows-t, de telepítés közben is nyitogatta a telepítőablakokat.
2009. máj. 10. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rossz az egér/billentyűzet. Ez nem vírus.
2009. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régebben az én gépem is ezzel őrjített! Egészen mostanáig azt hittem, egyedül vagyok a világban! :) Azóta sem jöttem rá, mi okozhatta, de elmúlt, amint normális tápegység került a gépembe és kicseréltem a gépházat is. Azóta teljesen megszűnt, én magam sem értem. A ház a gombok környékén (bekapcs., reset) érintkezési hibás volt.


Időnként csipogott is a gép bekapcsoláskor ész nélkül, SEMMI rendszer nem volt a csipogásban, de ezt ugyebár magyarázhatja az érintkezési probléma, ami nyilván a beépített hangszórót is érintette. Ilyenkor legtöbbször el sem indult a gép.


Azt már tudom, hogy egy beteg tápegység nagyon furcsa dolgokat képes olykor produkálni, akár vinyót is ölhet, vagy mégrosszabb. De hogy az egérnél bekevar-e, hivatalosan nem tudom.


Elnézést, amiért "hangosan" gondolkodtam. Talán a legegyszerűbb, ha kipróbálod egy másik egérrel (és billivel), ha megjavul, jól megúsztad. Ha nem, ellenőriztesd a tápodat.

2009. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Háááát... nem vagyok szőke :), de most úgy éreztem magam.

Szó nem volt vírusról, csak a billentyűzet Enter gombja ragadt be.

nos... egy hétvégés körömrágás után röhögtünk egy jó nagyot... :)

2009. máj. 13. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Mázli! :))
2009. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!