Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Megbízható progit keresek...

Megbízható progit keresek xp-re amivel jelszóval levédhető egy mappa, és annak tartalma?

Figyelt kérdés
Eddig csak olyat találtam, ami fizetős, de ingyenes kéne. De, ha csak fizetőset tudtok, azt is osszátok meg légy szíves! A legjobb olyan lenne, ami képes elrejteni egy mappát, és csak billentyű kombinációra jön elő, és azután kell a kódot megadni. Köszönöm!
2011. nov. 22. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
TrueCrypt ingyenes [link]
2011. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csacsi2 ***** válasza:

Komoly kis programot írtál le, köszi!

Én viszont egy sokkal egyszerűbb programot használok ami szerintem éppoly biztonságos és kis méretű. Cryptext

[link]

2011. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem rossz progi egyik sem, de nekem valami olyasmi kéne, mint a folder guard, vagy a folder lock... csak ingyenes verzióban.

nem akarom mindig titkosítani, meg feloldani... eltartana egy darabig. annyi kéne, hogy ha meg akarom nyitni a mappát, akkor kérjen jelszót.

2011. nov. 30. 13:47
 4/9 csacsi2 ***** válasza:
2011. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 csacsi2 ***** válasza:

Mégsem ajánlom a folder lock -ot, kipróbáltam szar.

Viszont amit írtam áll!!!Nem bonyolult csak jobb-klikk...


Ne tartsa a memóriában, akkor a titkosítás és visszafejtés –kor minden alkalommal kéri a jelszót, ha nem akarjuk minden egyes műveletnél a jelszót be írni akkor válasszuk a Kikapcsolásig tartsa meg lehetőséget, de újraindításkor vagy leállítás után megint kérni fogja a jelszót, természetesen az újbóli újraindításig nem kéri így további titkosításokat tudunk végrehajtani a jelszó bekérő panel látványa nélkül.


Leírás:

[link]

kép.:

[link]

2011. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék a folder lock-ban mi nem tetszett?

Nekem szerintem nem volt vele bajom, csak lejárt a licence.

A Cryptexttel az a bajom, hogy nem 1 file-t védenék le, meg nem is 2-t... konkrétan 5-10 percig tart a visszafejtés, meg az ismét lekódolás.

A folder guard volt asszem a legjobb, amim volt, csak az is trial volt. Az azt hiszem olyan volt, hogy bill kombinációra előjött az ablak, beírtam a jelszót. Addig a védett mappák, file-ok nem is látszottak, mintha nem is lettek volna. Nagyjából 5 mp-es művelet volt az egész.

Most megpróbálom a File and Folder Protector-t, remélem az jó lesz:)

2011. dec. 1. 12:53
 7/9 csacsi2 ***** válasza:

Cryptext -el az a bajod hogy lassú? Mert ha megtartod a memóriában akkor egy pillanat és nem kéri a jelszót.

a folder lock -ban az nem tetszett, hogy nem működött, fizetősben nem kell várni, de ezt odaírhatták volna mikor leszedtem, jobb lenne magyarul, ha már ennyi lehetőség van benne (bár ez nem annyira fontos). és nem is uninstallálta. Ma találtam meg a regiszterben a bejegyzését.Szóval nem jött be.

Amennyiben rátaláltál a programodra, lsz. írd le tapasztalataidat, majd még én is keresgetek.

2011. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

megtaláltam! Folder Protect a neve, abszolút remek. kiválaszthatsz mappákat, amit levédenél, a progi billentyűkombinációra előjön, beírod a jelszót, és 2 kattintással feloldod a mappa védettségét.

nem tudom szabad-e torrent linket közölni: *****

ez lenne. remélem neked is beválik.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 1. 14:16
 9/9 csacsi2 ***** válasza:

Lehet torrent linket is, hisz maga a torrentezés legális.

Köszi a visszajelzést, pont ezt néztem én is!

ui.: Ritka hogy a kérdező adja meg a választ LOL ...

2011. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!