Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet feltörni win 7...

Hogyan lehet feltörni win 7 egy fiókot, még az előtt mielőtt bejelentkeztél volna?

Figyelt kérdés
A tesóm gépén vannak a filmek, és nincs itthon, de le van védve jelszóval a fiókja. A gép persze be van kapcsolva, de nincs semmi más felhasználói fiók, csak az övé. Várom az ötleteket, hogyan kerüljek beljebb, hogy megszerezzem a hőn áhított filmeket :)
2011. nov. 22. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
boot-nál nyomod az F8-at és csökkentett módban rendszergazdaként jelentkezel be nem az ő fiókjával.. létrehozol egy saját fiókot, újraindítod és beléptél
2011. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gép teljesen az övé, a rendszergazda jelszavat sem tudom :S
2011. nov. 22. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
A rendszergazda jelszó alapból ha jól tudom üres. Amúgy van egy olyan hogy ophcrack boot cd és arról ha bebootolsz akkor az feltöri, talán (sourceforge.)ophcrack.org a zárójelben lévő részt nem tudom biztosan de inkább keress rá googlen(most nem olyan használj guglit-os akarok lenni).
2011. nov. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok, és megtaláltam!

ophcrack.sourceforge.net

2011. nov. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gondolom már megoldódott a dolog,de én inkább egy live linuxal indítanám a gépet majd egyszerűen pendrive-re kimásolnám a keresett filmet,(ha esetleg a linuxtól félsz akkor vannak már win.-ek is ilyen live verzióban)és nem utolsó sorban ezzel a módszerrel nem marad nyoma a műveletnek,ha esetleg mégsem a bratyó gépéről lenne szó!:-)
2011. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!