Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért van az, hogy a facebooko...

Miért van az, hogy a facebookon beállítottam, hogy az üzenőfalamat csak bizonyos emberek lássák, ám két hónapon belül már másodszor állítódik vissza magától? Irtó idegesítő. Mással is előfordult?

Figyelt kérdés
Onnan jöttem rá,hogy a kedves zaklatóm már rögtön küldi is a linkjeit a falamra,magyarul minden nap a profilomat lesi.Pontosan emiatt állítottam be,hogy ne láthasson semmit.Ha vissza akarom állítani,nem engedi.Egy-két napig nincs "barátok-kivéve..."funkció.Bár csak pár nap,de akkoris irritáló.
2011. nov. 29. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
ha zaklat, menj a profiljára, és a bal oldalon lefele van olyan opció hogy tiltás. azzal az egész adatlapod el lesz rejtve előre, de mivel zaklató, inkább a jelentést javaslom.... azon belül ki lehet választani a megfelelő opciót, hogyan is taklat
2011. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
-t +z
2011. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tiltani szeretnék.tehát ha valaki tudja a választ,köszi.
2011. dec. 1. 08:27
 4/8 anonim ***** válasza:
hát, pedig a zaklatókkal ezt kell tenni... amúgy szerintem a folyamatos újítások miatt lehet, vagy "véletlen" be tud lépni a jelszavaddal, mert az én beállításaimat igazából még sosem befolyásolta a sok béna újítás. a fiók adatainál, vagy talán épp a jelszó átállításánál meg lehet nézni nagyjából honnan szoktál belépni a profilodra, lesd meg, hátha.. és egy jelszóváltás pedig sosem árt :) bocsi h a másik válaszom nem segített, de te írtál zaklatót... talán ez majd jobban segít :)
2011. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
már meg ne haragudj, de ha zaklat, miért nem tiltod le tényleg? pajtizni akarsz a saját zaklatóddal??! ha valaki zaklat, azt jelenteni kell, ha nagyon nem áll le, a rendőrségen is!! mi lehet az az ok ami miatt nem akarod letiltani azt aki zaklat? vagy csak kamuzol? esetleg orrba-szájba jelölsz mindenféle kamu ismerőst csak hogy több legyen? sőt, gondolom annyi eszed azért van, hogy a zaklatód nem ismerősöd... állítsd be hogy csak az ismik lássák minden adatod, az nem szokott csak úgy visszaállítódni, vagy tényleg valaki belépked a nevedben. de ha van egy kis eszed letiltod. a zaklató, az mégis csak zaklató....
2011. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Előző: Mint látod a kérdésben, a zaklató az ismerőse (már ebből úgy tűnik, nem 100as...) de ez csak akkor látszik biztosan, amikor leírja, hogy NEM AKARJA TILTANI!! Nem látod, hogy élvezi hogy zaklatják, csak fel akarja hívni magára a figyelmet itt is (hátha szerez újabbakat?)


F/28

2011. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát, akkor magadra vess... sajnálom.
2011. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt hogy àllítottad be,hogy ne lássa az üzenőfalad???
2013. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!