Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Okozhat halált az optikai kábel?

Tiemti kérdése:

Okozhat halált az optikai kábel?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömtől azt hallottam, hogy, ha elvágunk egy optikai kábelt és belenézünk, akkor megvakulunk. Nemtudom mennyire igaz ez mert nekem van rajta egy kisebb szakadás és félek, hogy valaki véletlenül megsérül.
2011. nov. 30. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy értől nem fogsz megvakulni. Halált meg csak úgy okozhat, ha megfojtanak vele :)
2011. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Halált csak akkor okoz, ha vele van az erő. :D

Belenézegetni meg biztos nem valami egésséges.

2011. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez a marhaság ilyen marhaságot rég halódtam a hozz hogy meg vakulj 0-24 óráig azt a sérülést kéne nézned nagyítóval ha nem ezt teszed semmi bajod nem lehet szerintem
2011. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

VIGYÁZAT! az optikai kábelban FÉNY fel bukkanása tapasztalható.

Ami 1 079 072 849 Km/h val H val megy ha ez a fény kikerül a zárt kábelból világos lesz a szobánkba és meglátnak minket puccéran :D

2011. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na a dolog nem lehetetlen! Meg lehet halni az optikai kábeltől! Ha egy optikai szál darabka belekerül a véráramba, és eléri a szíved, akkor meg tudsz halni tőle! Ha belenézel, akkor (rövid távon) semmi bajod se lesz.
2012. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!