Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Rendszer visszaállítási pont...

Rendszer visszaállítási pont után törölt fájlok "helyreállnak" win7-en?

Figyelt kérdés
Tehát létrehoztam egy rendszer visszaállítási pontot, mert sok fájlt kéne törölnöm, de nem biztos hogy jó vége lesz. Szóval azok a fájlok amiket a visszaállítási pont "után" töröltem, a visszaállításkor helyreállnak e?
2011. dec. 1. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A rendszer-visszaállítás a telepített programokat figyeli és kezeli. Más dokumentumokra nincs hatással, így ha te programokon kívül más fájl törölsz (például dokumentumok, kép, video, hang), majd visszaállítod egy korábbi időpontra, azok a törölt állományok ugyanúgy töröltek maradnak.
2011. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oh :( értem. Csak azért lett volna szükségem erre mert telepítettem Advanced System Care Pro-t és van benne egy clone finder ami megkeresi a többször szereplő fájlokat mappákat, hogy kitörölhessem őket. Csak rengeteget talált, és nemtom, melyiket szabad kitörölni és melyiket nem.
2011. dec. 1. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:

az Advanced System Care Pro-ban van egy unevezett "Helyreállító" lehetőséged, hogy minden további nélkül visszaállíthatod a duplafájlok törlése előtti mappa-taralmakat ha balul sülne el a nagytakarítás!

(Semmi köze a WIN. Rendszer-visszaállító moduljához!)

Az A.S.C. Pro saját mappájában tárolja, tömörített formátumban a rögzített, módósítás előtti "képfájlt", így azt bármikor dátum szerint visszaállíthatod!

2011. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm! Ment a zöld kéz ;)
2011. dec. 1. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!