Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van másnál is olyan probléma,...

Van másnál is olyan probléma, hogy a legális ESET Smart Security 5 internetre való csatlakozás után nem frissíti automatikusan a vírusadatbázist?

Figyelt kérdés
A kézi frissítés működik.
2011. dec. 13. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam Win7-en működik rendesen.
2011. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kösz a választ.

Bár azt elfelejtettem írni, hogy nálam XP (SP3) van.

2011. dec. 13. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Az eszközöknél a feladatütemezőben be van pipálva hogy rendszeres automatikus frissítés?
2011. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Be van pipálva. De akkor sem frissít.


Jeleztem nekik, válaszoltak is. Lényeg, hogy újra kell telepíteni viszonylag elég bonyolult módon (valami nod eltávolító fájlt kell használni, aztán csökkentett módban futtatni, majd törölni néhány mappát…), szóval elég bonyolult, én meg nem vagyok egy nagy számítógépes.

Majd valahogy megoldom.


Tulajdonképpen arra voltam/vagyok kíváncsi, hogy ez csak nálam nem működik, vagy általánosabb a probléma.


Mert úgy látom az 5-ös verzió instabilabb, mint a 4-es (legalábbsi nálam).

Pl. A játékos üzemmódnál is ki kellett venni a pipát, mert egyfolytában tévesen jelzett, de CD-írásnál is problémát jelzett a CD-vel, holott a 4-esnek semmi baja nem volt ugyanezzel a CD-vel.

2011. dec. 13. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
A játékos üzemmód probléma nálam is megvan, de a többi nem jelentkezett, szerencsére.
2011. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Játékos üzemmódról azt írta, hogy abban valóban van valami hiba, és dolgoznak a javításán.
2011. dec. 13. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:
a vipre nálam sem frissít automatikusan XP sp3 win7 alatt gond nélkül frissít de én bejelőltem most hogy indítás után frissít automatikusan
2011. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem smart securitym van hanem nodom, de lényegében majdnem ugyanaz a kettő, és nálam sem egyből frissít, hanem egy 10 percnek el kell telnie a frissíésig.
2011. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eset Smart Security5 legális az enyém is.

Ha mobilnetet használsz, a csatlakozás előtt nem tud felmenni a netre, megkeresni a szerverét és frissiteni. Én úgy szoktam, ha kapcsolódik a hotspot, azonnal kézzel frissitem.

2011. dec. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!