Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan ellenőrizhetném hogy...

Hogyan ellenőrizhetném hogy 100%-osan vírusmentes a laptopom? AVG free van rajta, de az tuti nem jelez minden vírust, mert olyan hamar végez mindig az ellenőrzéssel, tuti hogy nem néz át mindent rendesen.

Figyelt kérdés
Milyen progit javasoltok? Vagy ne aggódjak ennyire? Lehet hogy tele van trójaival a gép vagy vírussal és tönkreteszik a laptopom :S
2011. dec. 13. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha teljes ellenőrzést választasz átnéz az mindent... Ha meg gyors vizsgálattal csinálod akkor meg se szólalj hogy miért ilyen gyors...
2011. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
laptopnak avast kell...
2011. dec. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
VIPRE ha ez nem talál semmit nincs is semmi [link]
2011. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem jó az a Vipre mint amennyire te Isteníted itt mindig...

Nem mondom hogy rossz, de nincs a legjobbak között.

2011. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kaspersky majd megoldja
2011. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100% os vírusvédelem nincs! Viszont a Kaspersky internet security, és a Norton internet security elég tűrhetően teszik a dolgukat. Ezek a legjobbak. Nem mondom hogy ezek 100% osan védenek de nekem ezek voltak a legjobbak. Még próbálkoztam az avastal, vipre-vel, eset-el, bit defenderrel de ezek meg se közelítik a kaspersky-t és a norto-t. Illetve a bit defender elég jól véd csak nekem álandóan vizsgálgatta a merevlemezt és valami brutál lassította a gépet azt max akkor tedd fel ssd-d van!
2011. dec. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!