Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Meg tudom valahol nézni, hogy...

Meg tudom valahol nézni, hogy mikor kapcsoltam ki és be a gépem?

Figyelt kérdés
Windows XP-t használok, még jó sok évvel ezelőttről rémlik, hogy valahol logolta a gép a ki- és bekapcsolásokat (gyanítom, hogy valaki a távollétemben "turkál" a gépemen). Előre is köszi a választ.
2009. máj. 18. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Van neki naplófile-ja, azt tudom, talán ha keresőbe beírod.. Emlékszem én is, hogy ezeket logolja valahol.
2009. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem a vezérlőpultnál rémlik valami, de ötletem sincs, nem találok ilyesmit semerre. Nem hiszem, hogy a keresés sikeres lenne, ez tuti, valami rendszerfileban rögzül, amit csak úgy nem lehet olvasgatni, ha rákattintok.


Egy próbát mondjuk megérhet, de mire keressek? :)

2009. máj. 18. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Vezérlő pult-felügyeleti eszközök-esemény napló. Itt találsz időpontokat ebből talán következtethetsz valamire.
2009. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A neten találtam :

Bekapcsolta e valaki a gépem?

Előfordulhat, hogy kíváncsiak vagyunk munkahelyünkön, iskolában, otthonunkban arra, hogy bekapcsolta e valaki a számítógépet távollétünkben.

Egyszerű ezt megállapítani.

Nyissuk meg a Vezérlőpultban található Felügyeleti eszközöket, ott pedig az Eseménynaplót!

Tulajdonképp már el is mondtam, de azért kattintsunk pl. az Alkalmazás bejegyzésre az Eseménynaplóban!

Ugye minden látható?

2009. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!