Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudnám kivédeni hogy a...

Hogy tudnám kivédeni hogy a párom ne törölje ki az előzményeket? Máshol nem tudom megnézni miket nézett meg a neten?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Na, az ilyentől akadok ki.

Miért akarod megnézni, hogy mit nézett? Nem mindegy neked? És a telefonjába is belenézel? És a zsebeit is kiforgatod?


Vagy megbízol benne, vagy nem. Ha nem, akkor annyi a kapcsolotoknak, ezzel a viselkedéssel úgyis te fogod tönkretenni.

2009. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Ahol ilyen sunyi titkolozas-nyomozas van, ott valami nincs rendben.


Jobb lenne tisztazni a helyzetet, mint egymas hata mogott tenykedni.

2009. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk féltékeny tipusuak,csak ha ő számonkérheti rajtam hogy miket nézegetek,akkor az alap hogy énis megnézem...és találtam érdekes dolgokat...csak miota tudja hogy kell kitörölni azóta használja ezt a funkciót.

Hozzáteszem én nem törlöm ki had lássa...

2009. máj. 19. 09:48
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Tök jó. Most teszitek tönkre a kapcsolatotokat.
2009. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
51%
nemár, írjátok le, engem is érdekel nálunk is hasonló a helyzet,és ti sem vélekednétek így ha az édes kedves már 3szor átvágott vna titeket és hülyének nézett volna!!! nekünk is is így van, ő mindig kitörli én meg nem. az okot nem szeretném leirni,gondolom a kérdező sem mert szintén "kínos" számára és párjának méginkább.
2009. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az édes-kedves csak egyszer vágna át. Az lenne az első és utolsó.

Leírom mégegyszer. Egy kapcsolatban a legfontosabb a bizalom. Ha nincs bizalom, ha úgy érezném, hogy meg kell néznem valamit, ha úgy érezném, hogy kiváncsi vagyok hogy kivel beszél telefonon. Ha úgy érezném, hogy ha ideszól, hogy csak hajnalban jön, mert a haverokkal söröznek, akkor nem lennék biztos, hogy a haverokkal söröznek, akkor azonnal elhagynám.

(több mint 20 éve vagyunk házasok, de ilyen még nem fordult elő)

2009. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Hali!

Én most elárulok neked egy "titkot"! Bár én is csak az előttem válaszolót tudom erősíteni. Vannak kémprogramok amelyeket ha felteszel minden billentyűlenyomást figyel a gépeden, sőt még az áthelyezett fájlokat is megjegyzi honnan hova lett átmásolva. Ha gerinces vagy és nem viszed túlzásba a dolgokat, akkor nem használod ki a keylogger program minden tulajdonságát vagy egyáltalán nem is használod. (azért sem mert nem tudhatod hogy háttérben küld-e másnak is bármilyen infót, amiből károd származhat).

Ja, és mivel kémprogram eggyes vírusírtók is gátolják a telepítését!

Tehát gondold át mit teszel! Inkább köss kompromisszumot a pároddal!

2009. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
59%

Általában megjegyzi a routered, onnan külön kell kitörölni.

De remélem a párod talál magának egy normálisabb embert aki hagy neki magánéletet is ami minden párkapcsolat alapja.

2009. máj. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az én párommal érdekes imádjuk egymást, és ha nem láttam volna az előzményeket, soha nem tudom meg, hogy társkeresőkön nézelődik, különösebb okok nélkül!

szóval nagy naivan hittem volna, minden milyen szép. igenis, szerintem jobb tudni,átver e a másik

2010. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!