Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A gépem egyik pillanatról a...

Julis95 kérdése:

A gépem egyik pillanatról a másikkal mindent Írásvédetté tett. Nem tudok semmit átmásolni memóriakártyára. Mit tegyek? Hol tudom ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Próbáltam a megosztásnál, kiikszeltem, és mentettem, de utána ugyanúgy maradt minden. Köszönöm a segítséget. :)
2011. dec. 22. 19:20
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:
Nem tett az semmit sem, de a külső memóriakártya vagy pendrive gyökér könyvtárába csak limitált számú fájlt enged másolni, hozz létre egy mappát a memóriakártyán, és abba annyit másolsz amennyit akarsz :)
2011. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az sem sikerült, most már törölni se tudok a gépről, mert mindenre kiírja, hogy letiltva mert Írásvédett.
2011. dec. 23. 10:16
 3/4 Darkavid ***** válasza:

Maxegee!Dehogynem!Nekem is volt ilyen.

A kérdezőnek: Nézd meg a Bit-locker titkosítást, vagy a tűzfalad.Esetleg valamelyik nem tiltja le.Ha ezek közül egyik sem megy keress egy merevlemez kezelő programot azzal talán sikerül feloldani.

2011. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem, eddig a tűzfalat néztem, de az nem....folytatom tovább:)
2011. dec. 24. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!