Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows Live Messenger fiók...

Windows Live Messenger fiók törlése miként oldható meg?

Figyelt kérdés

A gond a következő, hogy osztálytársam ékes szavaival fogalmazzak: "épp most "írtál rám" msn-en egy frissen borotvált női nemi szervet legkevésbé sem takaró igazolványképpel..."

Nos, a jelszóváltoztatás felejtős, ha más gépről is csinálom, bukta, így mivel már úgyis régi a fiókom, úgy döntöttem, törlöm. Persze a mikrószaftnál ugye ez se megy csak úgy:

"A következő fiók nem szüntethető meg: Egy Microsoft e-mail fiók (Windows Live Hotmail) kapcsolódik fiókjához, ezért most azonnal nem szüntetheti meg Windows Live-fiókját. A Windows Live-fiók megszüntetéséhez először meg kell szüntetnie Microsoft e-mail fiókját. Megfelelő hosszúságú tétlen időszak után a rendszer automatikusan megszünteti majd Windows Live-fiókját. Szüntesse meg Microsoft e-mail fiókját"

Nos, megszüntetem, kijön az üzenet: "Fiókját ezzel megszüntette."

Viszont az üzengetések nem maradtak abba.

Tippek?


Megj.: Úgy érzem némileg jártas vagyok az informatikában, így a "vírusirtás", "Rakd újra a windózt", stb. válaszok nem számítanak hasznosnak.


Köszönöm.


G.


ui.: Természetesen a normális hangvételű válaszokért megy a zöld.


2011. dec. 24. 20:38
 1/4 anonim válasza:
Passz én is törölni akarom az enyémet már kérdeztem de érdemleges választ nem kaptam.
2011. dec. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bejelizel böngészőn keresztül a windows msn oldalába. Fióknál pedig valahol ott lesz hogy fiók megszüntetése. De majd kicsit később utánanézek pontosan. Ezt fejből írtam.
2011. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
+ most az "informatika" ugyebár nemcsak a vírusírtás ill. újratelepítésről szól. Mivel a fiókfeltörés nem számít vírusnak, mert nem a te gépedről történt. Most leírhatok neked egy hosszú folyamatot az illetéktelen feltörés ellen, de ezt inkább haggyjuk :/ Most itt van egy elég óccó megoldás, szimplán csinálsz egy vadiúj fiókot. ENNYI.
2011. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és igen, új fiókot fogok csinálni, de mindazonáltal így ki is kell törölnöm az ismerőseimet a régi Live acc-omból, hogy ne zaklassák őket.

G.

2011. dec. 28. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!