Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet az, hogy itt az...

Hogyan lehet az, hogy itt az oldalon a megválaszolt kérdéseim között olyan is akad, amelyre nem válaszoltam? Valaki más is ezen a néven regisztrált mint én, vagy mi? Másnak is volt már ilyen gondja?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
:)) Ezt bővebben ! tehát van olyan válasz is amit nem te írtál?
2012. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. A megválaszolt kérdéseimet néztem, hogy mások mit írtak és rögtön az első kérdés olyan volt,a mit nem is olvastam előtte, nemhogy válaszoltam volna rá. Aztán megnéztem és az egyik válaszhoz oda volt írva, hogy a te válaszod, de azt marhára nem én írtam. Ez hogy lehet?
2012. jan. 1. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:
:) egy kis rendszerhiba :(
2012. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lindmayer ***** válasza:
vagy valaki megtudta a jelszavadat és szórakozik veled
2012. jan. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lényegében nem szórakozik velem, mert értelmes választ ad, nem járat le vagy ilyesmi, csak csöppet zavaró. Nem tudom, hogy annak nem tűnt fel, akinek a válaszát az én nevemhez tették? Nem lehet itt valami rendszergazdának írni, hogy próbáljanak utánna járni a dolognak?
2012. jan. 1. 14:17
 6/8 anonim ***** válasza:
| Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu
2012. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor próbálkozom rendezni a dolgot.
2012. jan. 1. 14:26
 8/8 anonim ***** válasza:
van pont valami írás jel a másik neve mellet mert ha igen a kor úgy engedi a rendszer
2012. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!