Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Microsoft Security Essential...

A Microsoft Security Essential átfogó védelmet biztosít a gépem számára, vagy érdemes egy ESET Internet Security kombóval fűszerezni?

Figyelt kérdés
Vagy a 2 üti egymást? esetleg valami alternativát tudtok ajánlani? Mindenképp olyat keresek ami állandóan dolgozik és ha valami problémás oldalra bukkanok jelezzen
2012. jan. 7. 13:36
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Csak egy olyan biztonsági csomag legyen a gépeden, ami folyamatosan fut.

A MSE is ellátja a feladatát, sőt az összes többi népszerű ingyenes is, ha a felhasználó tudja, mit csinál.

Egyébként pedig hülyeség ellen egyik sem véd, a 100%-os védelmet el lehet felejteni.

Nálam most Avira Personal Free+Comodo Firewall van a gépeken, és ez is ugyanolyan jó, mint amikor a Kaspersky Internet Security-t használtam.

2012. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Kombót" semmiképpen ne használj, mert ütköznek. Amúgy egyik sem a legjobb megoldás, finoman szólva.


Én Ad-Aware, Avast Free Antivirus, Comodo Firewall programokat használok, és úgy érzem feleslegesen vannak a gépemen, annyira jól végzik a dolgukat, nem volt semmiféle biztonsági problémám évek óta!

2012. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam csak egy COMODO Internet Security van fent, ez is teszi a dolgát.

Ha valaki nem eszetlenül használja a gépet, akkor az MSE is elég bőven.

2012. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
eset szar nehalgass arra a komentre eset csak a hire miatt nagy leisfizette a teszteket hogy jobbnak tünjön semmitse ér szar avastot tegyél fel mert ez legalább rendes és nem szart mint az eset
2012. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ESET tényleg szemét. Állandóan a baj van vele, és lassít is nagyon. Ha erős a géped, akkor az AVG-t javaslom, ellenkező esetben maradjon az MSE.
2012. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt bajom anno az ESET-el sem...

Használtam AVG-t is egy időben, az mondjuk kicsit tényleg talán jobb.


De spec. nekem a COMODO jött be eddig a legjobban, mint már írtam is. Kicsi a gépigénye és ennek van a legjobb tűzfala.

A vírusirtó része sem rossz, de igazából nem szedek sok olyan cuccot ami miatt idegeskedni kéne, hogy vírusos-e.

2012. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!