Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Msn partnereimet befertőzhette...

Msn partnereimet befertőzhette valamilyen vírus, több is /magyarok/ angolul írogatnak újabban, hogy szabaduljak meg ettől?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete ha belépek pár régi ismerősöm címén kapásbol beugrik hogy pl hy cutie are u there...

Na és az avatar képük is megváltozott egy meztelen csajra, vagy alkatrészre...:)

Mi a teendö?

Találkoztatok már ilyesmivel?

Egyáltalán jelszó csere ezt megoldja, vagy nem is az msn a ludas hanem a gépemen lehet valami ?

Ötletek?


2012. jan. 23. 08:11
 1/3 2xSü ***** válasza:
Szerintem annak a pár ismerősödnek lett vírusos a gépe, vagy tulajdonították el az MSN fiókját. Értesítsd őket, hogy mi történt – célszerű más csatornán, pl. email-en –, és tiltsd le őket, amíg nem oldják meg a problémát (ha nagyon zavarnak az üzenetek).
2012. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lac04 válasza:
Nekem is írogat ugyanígy hogy hy cutie és szerintem csak velem van ilyen mer kérdeztem más ismerősömtől is és neki nem írogatnak jó lenne megtudni hogy mit lehet tenni eléggé idegesítő
2012. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez az érzésem, hogy valahogy befertőzik az msn címeket és ez idegesítő....
2012. márc. 12. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!