Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak? "Hiba lépett...

Mit csináljak? "Hiba lépett fel a nod32 Kernel szolgáltatásával való kommunikáció során"

Figyelt kérdés

Amikor bekapcsolom a gépet előugrik egy ablak, és visszaszámol 1perctől és újraindul a gép..

olyan ablak is elő szokott jönni h : hiba lépett fel a NoD32 Kernel szolgáltatásával való kommunikáció során.

Letöltöttem az avastot és már futtatam is talált egy csomó vírust, de amikor ellenőrzi a gépet 62%nál nem megy tovább.

le tudom állítani a visszaszámlálós hülyeséget, de zenét nem tudok hallgatni, mert azt írja ki h nincs csatlakoztatva hangeszköz, pedig van:/

de érdekes mert a rendszerhangokat meg lehet hallani.

Nem tudom mit csináljak:/

lécci segítsetek!


2009. jún. 1. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem telepítsd újra az XP-t, mert az mindenképpen mególja a problémát.
2009. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, és én is újra telepítéssel oldottam meg. Azután pedig az összes partíciót-meghajtót "vírustalanítottam" 3 vírusirtóval. De volt már, hogy nem csináltam csak eggyel, és akkor is okés volt utána minden.
2009. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!