Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mindig újra indul a gépem kb...

Mindig újra indul a gépem kb percenként! Windows XP-m van. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2012. febr. 10. 10:40
 1/7 nrrolli ***** válasza:

az igazság az hogy kb 10 000 féle baj lehet ha esetleg bemutatnád a géped közélebről és hogy mit csináltál mielőtt ez bekövetkezett

miota van fent az XP ?

használod e a lomtárt? stb stb

2012. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ataaa ***** válasza:

Több oka is lehet. Nekem az alaplapom adta meg magát, akkor csinált ilyeneket. Eleinte csak ritkán, aztán havonta, hetente, naponta...a végén már be sem indult.

Túlmelegedés hatására megsérülhetnek a chip-ek "lábazatai" (bár itt pont azok a chipek a problémásak, amiknél már nem láthatók oldalt a lábak), de legtöbb esetben a kondenzátorok száradnak ki. Ez az alaplapnál, tápnál és egyéb eszközöknél is előfordulhat.

Azért győződj meg róla hogy nem a rendszered gyengélkedik, mielőtt kihajítod az ablakon. Egy Win újratelepítés sokat segíthet. :-)

2012. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vírusos és csak most jelzett a vírus írtő. Trojai volt.

Köszi a válaszokat

2012. febr. 10. 10:48
 4/7 nrrolli ***** válasza:
:)
2012. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt. De ezek szerint neked enyhébb volt, mert nekem a trojai hardverhibát okozott :/

máskor meg a táp ment tönkre.

Én azt javaslom, mielött letöltesz valamit netröl mindig vizsgáld át keresövel. nekem 4 virusirtom van szerintem te is rakj rá párat ;)

2012. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

az volt.:)


van fent 2:D

2012. febr. 13. 16:29
 7/7 anonim válasza:
Sok vírus irtód van, vagy tűzfalad/proxy -d, akkor akár az is hazavághatja a gépet...
2012. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!