Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tényleg van olyan rész a...

Tényleg van olyan rész a gépben, amin minden fájl, előzmény (akár internetes) megtalálható, még törlés (lomtár, és onnan is törlés) után is?

Figyelt kérdés
Állítólag a papám véletlenül rábukkant és mindent megtalált, még a törölteket is. Én meg nem tudom hogy higgyek-e neki.:S

2012. febr. 20. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
aha,létezik (Restoration - Törölt fájl visszaállító) [link]
2012. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De állítólag ő nem a neten, hanem a gépben találta.
2012. febr. 20. 15:51
 3/6 waland ***** válasza:
Amit letöröltél, azt addig bármikor vissza lehet állítani, amíg valamit a helyére nem másolsz. Léteznek olyan programok, amik vissza tudják hozni a már letörölt dolgokat is. Ha apud ért valamennyire a számítógépekhez, akkor simán ismerheti őket.
2012. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első csak egy linket írt neked, ahonnan le tudod tölteni az ehhez szükséges programot :DDD
2012. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

waland: Oké, értem én, de ő egyrészt a papám aki olyan sötét az ilyenekhez mint egy vödör szén a naprobbanáshoz képest, és ő nem visszaállította, hanem csupán megnézte ezeket a bizonyos törölt dolgokat! Állítása szerint. Ez is lehetséges? Hogy csak megnézi?


Harmadik: Én meg ahogy azt már harmadszor megismétlem, a papám ezt a GÉPBEN találta, nem töltött hozzá le semmit, mivel az egész amihez ért az a pasziánsz meg a mahjong! Egyébként sem tölt se soha, mert fél hogy vírusos lesz tőle a gép...

2012. febr. 21. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:

"olyan sötét az ilyenekhez mint egy vödör szén a naprobbanáshoz képest"

:D szakadok a röhögéstől ezen a dumán! :)

2012. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!