Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Furcsaságokat csinál a gépem,...

Furcsaságokat csinál a gépem, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Pl. az időt magától átváltotta de-du formátumra, meg van olyan, hogy egyszer csak elmegy a net, és csak akkor lesz megint, ha kikapcsolom, bekapcsolom, pedig nem a nettel van a baj, mert a másikon egyfolytában megy, meg ilyet csinál, hogy "villan egyet" mármint minden eltűnik egy másodpercre, csak a háttér marad meg, és mikor megint megjelenik átvált olyanra, mintha a régi fajta windows stilusú megjelenés lenne bekapcsolva meg ilyenek. Miért csinálja ezt?
2012. febr. 21. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a net-elmenés fura, nekem is szokott...


Általában akkor megy el, ha telefonálunk. De nincs mindig összefüggés.


Van, hogy elmegy, és elvileg újra csatlakoznia kellene, mégis megy a net csatlakozás nélkül. Pedig még a kapcsolatot jelző monitor jel is szürke ekkor.

Aztán a másik eset, hogy csatlakozva van a net, a monitorjel is kék, de mégsem megy. Ilyenkor megszakítom, majd újracsatlakozom, és eztán lesz csak újra net.


Furcsa. És nem értem.

2012. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem semmi nem használ, van kapcsolat meg minden, csak épp semmi oldal nem jön be. A másik gépen meg igen. Csak ez csinálja. És ha egyszer elmegy, csak akkor lesz megint, ha újrainditom.
2012. febr. 21. 12:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Először keress vírust, ha találsz akkor írtsd ki, vagy ha nincs semmi fontos a gépen akkor reinstall windows, aztán ha így sem frankó akkor valami hardver gond lesz:/
2012. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, esetleg cseréld ki a bios elemét az alaplapon. :/ Az okozhat óra elállítódást.
2012. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pontos időt mutat, csak más a formátum.


Kerestem, de nem talált semmi károsat, amúgy avastom van. A baj az, hogy van egy csomó minden a gépen, ami kellene, különben újra rakhatnám éppen, de sose értettem, mikor más csinálta nekem, ha lementem amik kellenek, aztán visszateszem, akkor tulajdonképpen, ha volt valami rajta, akkor vissza is teszem szépen, nem?

2012. febr. 21. 13:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és most mikor legutoljára elment a net, akkor megnéztem, hogy ha rámegyek az ikonra és meg akarom nézni azt, hogy "Állapot" akkor csak bevillan az az ablak, de olyan gyorsan, hogy meg se lehet nézni és el is tűnt. Egyszerűen akkor nem lehet megnézni. most épp semmi furcsát nem csinál, most meg tudom nyitni azt az ablakot. De nem tudom mitől függ, van hogy öt perccel a bekapcsolás után, már ilyeneket csinál, van, hogy el van fél órát, de pl. tegnap este egyáltalán nem csinált semmi furcsát, csak egyszer átváltotta a megjelenést, erről a modern kékről a régi fajta windowsra, aztán elment a net vagy kétszer. Utána meg jó volt megint.
2012. febr. 21. 13:27
 7/9 anonim ***** válasza:
A windowsod halódhat :/ Rakd újra a hálókártya illesztőprogramot, ha ez sem segít akkor reinstall:/
2012. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
muszáj lesz. Magától kikapcsolt a víruskeresőm is. És el sem lehet indítani. Hiába kattintok arra, hogy indít, nem csinál semmit. Egyre gázabb.
2012. febr. 21. 22:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor a fontos cuccokat, de csak a pótolhatatlanokat mentsd le egy adathordozóra, pl.: külső vinyó, pendrive, dvd, és format c:
2012. febr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!