Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Comodo Internet Security...

Comodo Internet Security ingyenes verziója vagy a Microsoft Security Essentials számít jobbnak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha windows 7-ed van, ami ráadásul eredeti is, akkor MSE a neked való.

Ha tört a winfosod, akkor is felejtsd el a Comodot, de az MSE-t is. Win7 esetében elég egy ingyenes vírusirtó, régebbi win esetében meg hozzá egy ingyenes tűzfal. Nálam évek óta problémamentesen fut az Avast Free + PC Tools Firewall páros, + időnként Eset Online Scannerrel és Malwarebytes Anti Malware-rel átnézetem a gépet.

2012. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
eredeti 64bites win7em van, de a Comodorol rengeteg jót hallottam innen-onnan, ez a MSE viszont elég szürkécskének tűnt :D De akkor köszi, maradok ennél.
2012. febr. 26. 11:04
 3/15 anonim ***** válasza:

Én a Comodoban jobban bízom sokkal!

(Azt is használom és még egyszer sem csalódtam benne!)

2012. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A COMODO Internet Security sokkal jobb.
2012. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hm valami indokot is írhatnátok :)
2012. márc. 1. 11:05
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát,ha jobban megnézed az első sem mondott indokot csak hogy sz*r neki más vált be,de az ő válaszát egyből elfogadtad hogy jó akkor comodo kilőve XD


A Comodo tűzfala egy nemzetközileg elismert díjnyertes tűzfal ami a mai napig az élvonalba tartozik és meghatározó neve a tűzfalaknak.


A Comodo Internet Security a tűzfal mellett tartalmazza a Comodo Antivírust ami ugyan nem tartozik az élvonalba de szép sikereket elért és komoly fejlődést lehet tapasztalni évről,évre.Tavaly már a top5 listába is sikerült beküzdenie magát hivatalos tesztekben ezért szerintem érdemes lehet adni neki egy esélyt.A Comodo tűzfalas védelme mellet,szerintem megfelelő védelmet nyújt az IS csomagban.


Az MSE-t soha az életben nem használtam,nem tudok róla semmit csak azt hogy különösebben nem emelkedik ki semmiben,kb olyan mint a Comodo Antivírus.Jó,jó de nem tartozik a legjobbak közé sem a tűzfala sem az antivírusa.


A Comodo IS-nek legalább a tűzfala toppon van.

De ajánlani igazán egyiket sem tudom,amit én ajánlok az a Comodo tűzfal bármilyen antivírus mellé.


Évek óta használom,a bizalmam soha nem ingott meg benne.

Csak ajánlani tudom.

2012. márc. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Én erre támaszkodtam, mikor vírusirtót választottam:

[link]


Comodo az első helyen!

Szeretem az ilyen összehasonlításokat!

2012. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát,az a teszt a tűzfalas védelemet tesztelte mindegyiknek,Vírusírtóval semmit nem csináltak :D


Alul olvasható hogy rájuk engedtek egy rakás férget és ez a sorrend az alapján hogy melyik milyen hatékonyan tudta kivül tartani őket és mennyire tudták megvédeni a rendszert a sikeres behatolóktól.


Minden felsorolt csomagnak csak a tűzfalas védelmét tesztelték amiben a Comodo mint mindég a toppon van.

Antivírussal semmit nem csináltak,nem tesztelték :D


Szóval nem biztos hogy jó ötlet volt Antivírust az a lista alapján választanod :)

Nem mintha a Comodo Av olyan rossz lenne,csak gondoltam szólok hogy Vírusirtó teszt nem volt abban amit linkeltél.

2012. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A Comodo tűzfala valóban kiváló - lenne, ha nem omlana össze félóránként bug miatt. Jelentósen lassította a gépem - nem másodpercekben, hanem percekben mérve -, gyakolatilag ellehetlenítette a használatot, ami 3 GB RAM-nál és 2 GHz CPU-nál (középkategória) azért nem rossz teljesítmény a programtól... Ha ezt nem számítjuk, valóban kiváló. A vírusirtója viszont egy kalap sz@r, már megbocsásson, aki azt mondja, hogy jó, az nem ellenőrizte mással a Comodo által biztonságosnak nyilvánított fájlokat.


A Windows 7 tűzfala elég jól össze van rakva, hogy ne kelljen más, eredeti win esetén az MSE-vel kiegészítve pedig a helyét tökéletesen megálló, komplex védelmet ad.


De persze mellette sem árt más szotverekkel, online escannerekkel átvizsgálni a gépet.

Első voltam, remélem, elég az indoklás.

2012. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát, peched van.

Nálam gond nélkül megy, több gépen is teszteltem.

Illetve persze a vírusirtója nem a top kategória, de ha nem tölt eszetlenül az ember, akkor BŐVEN elég.

2012. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!