Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Megéri avast! -ot használni?

Megéri avast! -ot használni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik és persze sokan utálják. Ki kell próbálni, és magadnak eldönteni, hogy tetszik-e.
2012. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem személy szerint nem. Sokan dicsőítik de én már többszőr is szívtam vele.Egyszer még rendszertelepítésre is szükségem volt.Ajánlataim:

Microsoft Security Essentials, Comodo Internet Security, Agnitum Outpost.Én jelenleg pc újságkódos Nod32-öt használok teljesen megvagyok vele elégedve.

2012. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az Outpost egy tűzfal, nem vírusirtó tudtommal. Mellesleg az Outpost az egyik legjobb tűzfal program, de Avast-tal pl. összeakad és totál megakasztja a gépet (meg lehet oldani pár konfig értékkel, de telepítés előtt kell, különben szívsz)
2012. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem csak tűzfal:

[link]

Antivirus IS.

2012. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
44%

Hihetetlen, hogy 2011-ben még mindig van olyan ember, aki nem ismeri az egyik legjobb ingyenes programot, és avast/avg/stb programokkal próbálkozik! :)


A neve: Microsoft Security Essentials


Ha egy picit logikusan belegondol az ember akkor csak kijön az eredmény, hogy nem teljesen hülyék dolgoznak a májkroszoftnál (lásd a szinte tökéletes windows7-et), és csak nem dobnak össze valami sz@*t! Én NOD32-őt használok ugyan (nem tört), de egy három hónapos próba erejéig feltelepítettem és teszteltem a MSE-t. Mondhatni észre sem vettem a különbséget a 2 program közt!


"Nem kell bajlódni a licencezéssel, teljesen észrevétlen, és gondozásmentes. Csak akkor szól, ha baj van. A Windows Update felügyeli, hogy a legfrissebb verziónk legyen a programból is, és a háttérben frissíti magát a programot is. Nem lassítja számottevően a mindennapi munkát, és a beállítási lehetőségek is pont megfelelőek, jól paraméterezhető.

Aki még nem használ védelmi megoldást, vagy elégedetlen esetleg nem bízik a mostani megoldásában (Avast userek) különösen ajánlott az MSE kipróbálása/használata."



Ingyenes letöltés!

[link]

2012. febr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy 2012-ben még van olyan hülye ember, aki azt hiszi, hogy 2011 van. LOL.
2012. febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy 2012-ben még van, aki elhiszi, hogy a Microsoftnál értelmes emberek dolgoznak, plána olyat állít, hogy a Windows7 szinte tökéletes. Lehet, hogy szép és stabil, de milliónyi idegesítő hülyesége van (és a klasszikus windows betegségek, amiket úgy látszik soha nem akarnak megcsinálni)
2012. febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A microsoftnak mindene szar. Ami csak van. A "vírusirtó"jára ki meri magát rábízni. Kedves gyerekek. Nem a designt kell nézni, hanem a tesztek eredményeit:

[link]


Azért jól látható, hogy vannak tőle jobb termékek is.

2012. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"A microsoftnak mindene szar."

Ha mindene szar miért használsz windows-ot.Ha nem windows-ot használsz takarodj innen a linuxoddal, és használj avast-ot.

2012. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy honnan jött és mikori az a grafikon, de elég fura, hogy noname szarok vannak a csúcson. Az MSE-től függetlenül.
2012. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!