Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Utána lehet nézni, hogy kivel...

Niktoon kérdése:

Utána lehet nézni, hogy kivel mit cseteltem facebook-on?

Figyelt kérdés
A férjem azzal fenyegetőzik, hogy utána néz kivel mit beszéltem, pedig ki szoktam törölgetni. Nem csinálok amúgy semmit, csak a barátnőmmel beszélgetek, de azért legyen már egy kis személyi szabadságom!
2012. febr. 28. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, itt nem a Facebook-kal van a baj, hanem a férjeddel. Gondolom, nem a beosztottja vagy, hanem a felesége. Milyen jogon nézne bele a magánbeszélgetésedbe?
2012. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert nagyon-nagyon féltékeny típus... de lehet vagy nem?
2012. febr. 28. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:

A kölcsönös bizalom fontos ! Az én feleségem is beszélget a Fb cheten mégsem vagyok ideges egyszerűen megbízok benne !

és ő is énbennem.

Ha nincs titkolnivalód akkor ki sem írtad volna a kérdést :)

2012. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a barátnőmmel olyan dolgokat is megbeszélek amiket vele nem... pasikról meg ilyenek... hűséget fogadtam nem vakságot, de ő ezen is fenn akadna...
2012. febr. 28. 09:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tudja a jelszavadat, akkor igen. De gondolom, nem tudja a jelszavadat, mert az mégis csak a te jelszavad.
2012. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Más: ha egy ilyen emberrel hosszabb ideig együttmaradsz, nyomorúságos szenvedés lesz az életed.
2012. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a barátnőmmel olyan dolgokat is megbeszélek amiket vele nem... pasikról meg ilyenek.


Na látod itt van a kutya elásva !!!


Két fajta féltékeny férfi létezik

1 aki annyira szerelmes hogy az már klinikai eset

2 akit féltékennyé tettél ami egy picit hosszabb folyamat eredménye és ha lesuhint 2 pofont azt megérdemelted :)


bocsánat

2012. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy mit??? Ha lesuhint két pofont, azt megérdemli? Ez micsoda hímsoviniszta idiotizmus?? Te roma vagy vagy valami középkori várúr vagy mi???
2012. febr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 09:43

egyik sem

olvasd el türelmesen

2012. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!