Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » "Átvették az irányítást a...

"Átvették az irányítást a gépem felett? ". Letöltöttem torrentről 1 fájlt (lion skin packot senki ne töltse le senki), amit azóta már nagyon megbántam.

Figyelt kérdés
A minap beírtam parancssorba a NET USER parancsot, ez arra jó hogy a számítógép felhasználóit megnézhetjük, és találtam egy harmadik félt (vmware user).Ha valaki esetleg tudja hogyan kell kipaterolni a 3. félt az kérem segítsen! Tünetek még nincsenek, de úgy érzem van okom aggódni.
2012. febr. 28. 19:19
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Tévedsz. Semmi okod aggódni.


Ez a "__vmware_user__" a vmware workstation-hoz tartozik (virtuálizációs program).


Telepitsd le a vmware workstationt és eltünik az user is.


Vagy ha ez nem gyere be, akkor Sajátgép (Számitógép) Jobb klick - Kezelés - Heyli felhasználók és csoportok - Felhasználók - Katt az User-re - Jobb klick és törlés,


Akkor is eltünik, de akkor nagy valószinűség szerint nem fog menni a Vmware progit.


Itt egy kép náálam is van, és semmi gond :


[link]


Sok sikert.

Üdv.

2012. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 waland ***** válasza:
ahogy az első írja, ez a vmware virtuális gépeinek eléréséhez szükséges felhasználó. semmi bajt nem csinál, nélküle nehéz lenne a virtuális géppel adatcserét folytatni.
2012. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol töltötted le?
2012. febr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyébként pirate bayről szedtem.
2012. márc. 1. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!