Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki tud egy jó kémprogramir...

Valaki tud egy jó kémprogramirtót?

Figyelt kérdés

Avast és Comodo tűzfal mellé kéne.

eddig hármat próbáltam de egyik sem igazán vált be :I Malwarebytest (asszem ez a neve.. xD) nem tudtam használni, a Spyware Doctor meg valami hülye próbaváltozat volt.

kb. 1 hónapig volt fenn a gépen a Spybot, eleinte jól végezte a dolgát meg minden bár elég zavaró volt hogy állandóan kidobálta az ablakokat. szóval azzal elvoltam egy ideig, aztán nem bírtam leállítani a gépet egy bizonyos TeaTimer.exe miatt, úgyhogy letöröltem a p-be. (vagyis majdnem, mert az a szar még magát sem volt képes normálisan letörölni...)

nem igazán értek ehhez az egészhez szóval ha hülyeségeket írtam bocs:DD



2012. márc. 5. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ad-Aware programot próbáld ki.
2012. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a Malwarebites' Anti malware (a lehető legegyszerűbb használatú kémprogi kereső!) programot nem tudtad használni, akkor még véletlenül sem ajánlom az Ad Aware programot! sztem, a Malwarebites a legjobb! nem akad össze egyik víruskergető és tűzfal progival sem, ingyenes, magyar nyelvű, naponta több frissítés elérhető hozzá, és CSÖKKENTETT módban a Részletes, Teljes keresés csodákra képes! megtalálja, nem mellékesen meg is semmisíti azokat a kártevőket, amiket a nagynevű kombinált víruskergetők nem! előfordúl, párszor makacs kártevő esetében, hogy nem tudja eltakarítani, de akkor is PONTOS helyzetjelentést ad az elhelyezkedéséről, így csökkentett módban, manuálisan egyszerűen törölheted!
2012. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de, ha mégsem bízol benne, tessék egy másik: Portable Dr.Web CureIt Free

Letöltés, mindig a legfrisseb!: [link]


[link]

[link]

2012. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
SUPERAntiSpyware-el (szinte) mindenki van békülve.
2012. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:DD majd megpróbálom újra a Malwarebytest, ha az nem megy akkor meg a többit is kipróbálom
2012. márc. 13. 14:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!