Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7 mikor el indul...

Kris52 kérdése:

Windows 7 mikor el indul kilehet kapcsolni azt hogy ne kérjen kódot?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 11:17
 1/10 anonim válasza:
81%
Úgy h aktiválod a Windows-t!
2012. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 djhell ***** válasza:

használj windows loadert

itt találsz leírásokat:

[link]

[link]

[link]

2012. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem arra gondolsz amire a válaszolók, akkor bemész a Vezérlőpultba, ott a felhasználói fiókokhoz és törlöd a rendszergazda jelszót...
2012. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ha a jelszó kérést akarod kikapcsolni a boot során akkor egy redszergazdai parancssorba ezt írd:


control userpasswords2


Utána megnyílik egy ablak, ahol kiválasztod a felhasználót akinek a profiljával indulni fog a win. A jelszót is kérni fogja ekkor, de többször nem. Illetve ha alvó állapotból ébreszted akkor fog így is jelszót kérni, ezt a vezérlőpult/energiagazdálkodás részében, az aktuálisan használt (általában kiegyensúlyozott nevű) profil beállításai között kapcsolható ki: értelem szerűen az ébresztési eseményhez kapcsolódó jelszókéréseket kell kikapcsolni. (nem bonyolult)

2012. márc. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

"Fehersrac válasza:


Esetleg ha nem arra gondolsz amire a válaszolók, akkor bemész a Vezérlőpultba, ott a felhasználói fiókokhoz és törlöd a rendszergazda jelszót..."


A rendszergazdai jelszót NEM LEHET TÖRÖLNI mert a rendszer megköveteli hogy az ilyen fiók jelszóval legyen védett-.- ... A jelszó és fiókházirendekben lehet ezt beállítani, hogy ne kérje

2012. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért is kell egy rendszergazda fiókjának jelszó?? Ezt nem értem?
2012. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
azt akarod, hogy kérjen, vagy azt akarod hogy ne kérjen kódot? Mi legyen kikapcsolva: az hogy kér, vagy az hogy nem kér???
2012. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A rendszergazdai jelszót NEM LEHET TÖRÖLNI mert a rendszer megköveteli hogy az ilyen fiók jelszóval legyen védett"


Ezt sem értem, lehet hogy én vagyok hülye, de egy rendszergazda jelszót 5 másodperc kitörölni, persze he te adtad meg...

2012. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De hogy legyen visszaallitani,hogy ne kerjen jrlszot a belepeshez?
2017. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Az Egyik Fekete válasza:
5. Én simán tudtam törölni. Érdekes, nem?
2018. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!