Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hálózati támadás,3perc alatt...

Hálózati támadás,3perc alatt kb 130 értesítés, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval elkezd pittyegni a vírusírtóm, hogy : Hálózati támadás a DOS.Generic.SYNFlood: TCP a(z) ,,.,,,.,,,.,,,.,,,.

számítógéptől az 34960.Blokkolva.A támadó számítógép blokkolva lett.

Szóval közben futott az utorrentem, leállítottam, abbahagyta a pittyogást, előbb újra bekapcsoltam és megint ment, így a 3 percben 130-140 értesítést kaptam.

Valószínűleg egy torrent fájlban van a hiba, hogy találhatom meg a hibásat ? (sokat seedelek )


2012. márc. 18. 18:46
 1/4 anonim válasza:
Kakaó érzés lehet. van 1 olyan mappa, hogy c:/felhasználók/a te felhasználói neved,/App data/Roaming/ és ezen belül van 1 olyan, hogy utorrent és ebben a mappában megnézed a torrentfájlokat, hogy melyik vírusos. jobb ötim nincs. ha magánál a letöltésnél pittyeg, akkor ez az egyetlen ötim. Sik sikert!
2012. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Bináris Keresés ?


Torrent fájlok fele kijelöl, leállit, a többi fut.


Ha pittyeg akkor azokban a torrent fájlokban van a bűnös amik futnak, ha nem pittyeg akkor a bűnös a leállitottakban van. (Ilyenkor cseréld meg, a most futókat állitsd le, amik meg le voltak állitva inditsd el)


Ujabb felezés, A futóknak a felét megint leállitod, ha pittyeg......


Eljutsz addig, amikor már csak 1 vagy 2 torrent filéd fog futni, és pittyeg.....


Vagy egyessével is leállithatod a torrent filéidet.

Egyet leállitol vársz egy picit, ha még van riasztás akkor a következőt leállitod, stb, stb.


Sok sikert.

Üdv.

2012. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1., nincs ilyen mappám, elkezdtem vírust keresni de még nem lett meg

2.jó ötlet, remélem megtalálom ! :)

2012. márc. 18. 21:01
 4/4 thomas016 válasza:
A router tűzfalában írd át a portot arra ami a torrent portja.
2014. jan. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!