Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy kell kitörölni a megjegyz...

Hogy kell kitörölni a megjegyzett felhasználónevet?

Figyelt kérdés
Mozillát használok és minden felhasználónevet megjegyzett és azt szeretném hogy csak az enyém legyen hogy tudom törölni?Már az összes előzményt töröltem de ugyanúgy megmaradt az összes!

2012. márc. 25. 10:35
 1/2 A kérdező kommentje:
megoldottam
2012. márc. 25. 10:38
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem előzmény. Vagy megjegyzett név-jelszó a beállítások/biztonság fülön, vagy pedig keresőmező és űrlapmező-kitöltés, amit nem az előzmények közül törölhetsz ki.


Ha mindet akarod törölni: CTRL+SHIFT+DEL/űrlapok és keresőmezők előzményei menüben tudod.


Ha csak egyesével, ami nem kell: elkezded beírni, a doboz alján megjelenik a lehetőség, arra ráállsz egérrel vagy a lefelé nyíllal a billentyűzetről, és a delete-gombot lenyomod.

2012. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!